Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz krystman #15 üzenetére

    a VIA-t nem tudom, de az intel ICH7-8as achi vezérlőkkel gond szokott lenni. A munkahelyi gépeink többségéhez kell drivert integrálni, ill a hp laptopom is kívánja a telepítőből a SATA-drivert.

    #17: ezekszt rosszul tudtam, úgy tudtam, hogy a sebességet is visszaveszi 300/150MBps-ről 133-ra (a burst speednél, amikor a wincsi cache-éből olvas, számíthat)

    #16: tényleg elég sokat kínlódtam, az egyik oka az vt, hogy beosztott admin vagyok a csoportnál, és a főadmin irtózik az nlite-tól, így utána kellett járnom, hogyan lehet anélkül unattended+SATA/frissítés-integrált telepítőt csinálni. Ha meg már 1x átszenvedtem rajta magam, az a 10 perc, míg leírom másoknak nem oszt, nem szoroz:)

    #12: utánanéz a neten: pl itt néz utána, ezért is van a logout (amúgy ilyen részletességgel nincs máshol leírva). senki nem kötelez rá, hogy végigolvass olyan cikket, ami nem érint. Amúgy a vista korszak (amikor az emberek 50+%-ának vista lesz) még elég messze van, addigis előfordul, h újrarakja vki a gépét, főleg most, az SP3 kijövetelével...

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák