Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E1even

    senior tag

    válasz Izzé #921 üzenetére

    Először tegnap vittem vissza a T-Mobile-ba, akkor a faszi nem látott a kijelzőn semmit (és még hozzá tette, hogy egyébként is ez nem egy olyan hiba, ami nagyban rontja a telefon élvezhető használatát), ezért rögzítette, hogy ott jártam, aztán elküldött azzal, hogy vigyem a nyíregyi Samsung Mobil Pont-ba és kérdezzem meg az ottani szervizeseket vagy hívjam fel a Samsung Ügyfélszolgálatot.

    Tegnap fel is hívtam a Samsungot, Ők azt mondták, hogy ha bármilyen apró is a pixelhiba, akkor is kötelesek kicserélni a T-Mobilnál 72 órán belül (pont úgy ahogy Te mondtad :R ).

    Ma pedig elvittem a Samsung Mobil Pont-ba és ott egyből kiszúrta a srác, bár azt mondta, hogy ez olyan kicsi, hogy "ha akarják látják, ha nem akarják, akkor nem", de kötelesek akkor is kicserélni, mert az bizony ott van. :K
    Adott egy névjegykártyát és azt mondta, ha továbbra is akadékoskodnak, akkor hívják fel nyugodtan. :C

    Ezután pedig visszamentem a T-Mobilba (azt hozzá kell tennem, hogy tegnap levettem a védőfóliát is, hogy ma az se zavarja a T-Mobájlos urat), de ő még így sem vette észre. Mondtam neki, hogy felkerestem a Samsung szervizeseket is és nyugodtan felhívhatja Őket. Ő meg nem bízott semmit a véletlenre és bevitte hátra a szervizbe megnézetni. Úgy 3-4 perc múlva visszajött és azt kérdezte, hogy én hány hibás pixelt találtam? Mondtam neki, hogy csak egyet. Ő azt mondta, hogy három is van (és csak mikroszkóp alatt vették észre :F ). Úgyhogy ki is cserélte és utána bocsánatot is kért (de nem tűnt valami őszintének a bocsánatkérése). Ja azt hozzá kell tennem, hogy amikor a hibás készülék IMEI számát nézte, akkor elővett egy nagyítólencsét és azzal nézte meg.
    Szóval azért ez egy kicsit elgondolkodtató. De sikerült :C (ha második nekifutásra is), úgy ahogy tanácsoltad (nagyon határozottan).
    Még egyszer köszi szépen! :R

    [ Szerkesztve ]

    "Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

  • pydy

    csendes tag

    válasz Izzé #921 üzenetére

    Ez nem betegség :) XD
    A zenelejátszónál éppen hogy ez a legjobb cucc :D
    PL : halgatom a zenét fölesen mikor elkezd csörögni a telefon. (elhalgat a zene majd ahelyett h max hangerőn beleüvöltene a fülembe (mármint a csengőhang) fokozatosan erősödik magyarúl a fület kíméli :)
    + Ébresztőnél meg minden jelzésnéál belehet állítani hogy jelezzen pl : erösödő dallam, rezgés majd dallam stb. :)

    Nekem csak az nem tetszik a mobilban h nem lehet belepiszkálni (úgy mint az S5230-ba :S ) de egyszer csak összejön valami törés :D

Új hozzászólás Aktív témák