Új hozzászólás Aktív témák

  • snecizero

    senior tag

    Sziasztok!
    Ma szert tettem egy ilyen kis nem okos telefonra. :)
    Mindjárt lenne is egy kérdésem. Van arra lehetőség ,hogy a LED világítót valahogyan zseblámpaként használjam ? Valami gyors gomb esetleg a mi bekapcsolja ? Az egyik gyors gomb a bal a menü a másik jobb gomb meg a névjegyeket érhetem el. Ezeket lehet valahogyan változtatni ?
    Mivel a joystick középső gombjával is a menüt érem el. Nem kell ,hogy mind a kettő ugyanazt csinálja.

    Vásárlásom története.

    Elindultam ,hogy veszek egy s5610 telefont. Gondoltam veszek használtam. A használt gsm boltba 14000 ft ról nem volt képes engedni 4000 ft ezért tovább léptem. Tiszta sor megértem. Valamiből neki is meg kell élni. :D Még egy jó pár használt gsm boltot is átnéztem ,de semmi. Akkor gondoltam veszek az előfizetésem mellé részletre, Bementem a T boltba és mondom az eladónak mit szeretnék. Mire ő elkezdte sorolni ,hogy hozzak be még 2 papírt. Ha ez megvan akkor 8000 ft ért +10 hónapig 1500 ft kéne még fizetnem.(ja 2 év hűség az előfizetésre meg az előfizetéses csomagomra.) Az ha jól számolom 23000 ft. Dominó csomagban 25000 ft-ért is elvihető, persze ha egyben leperkálom a pénzt a T pontban. Gondoltam benézek a MM műszaki áruházba. Hoppá és lás csodát és most figyeljetek !!! :Y 17990 ft -ért megvettem dominó csomagban. A T-nél 25000 ft dominóba. A MM meg 17990 ft dominóba. Ez aztán érdekes egy üzlet politika. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

Új hozzászólás Aktív témák