Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RBJ

    addikt

    válasz kakukkmarci #49 üzenetére

    Azért érdekes, hogy páran úgy vesznek terméket, hogy nem tájékozódnak. Csak úgy bele mert kell. :U
    Akadálymentesítést se értem. Ha akadállyal van tele a hely vagy nincs területe a porszívónak, hogy gondolják, hogy jól fog teljesíteni. Még jó, hogy nem fogja magától felrakni a széket az asztalra, vagy szétszedni a legóházat, hogy ne legyen útba. Esküszöm csak fogom a fejem.
    Én ajándékba kaptam de mégis gondoltam, hogy nem kell szanaszét mindennek lennie a házban, hogy tudjon dolgozni. Egyértelmű, hogy kábel ne legyen útjába mert feltekeri vagy lengő magasságba rakni legalább, hogy alatta elmenjen. Lego nincs az nem gond. ;] Krumpli, lángos, zsíroskenyér, szalonnabőr se legyen a padlón ha lehet. :U
    Nálam egyszer volt gond mikor egy hálóban lentfelejtett melltartóba akadt el.
    Vagy nem akart arról lejönni a kis pervez. /Jenő/
    Engem nem zavar, egyáltalán nem hangos, sőt szeretem ha akkor dolgozik mikor itthon vagyunk mert látom mit csinál. :DDD
    Ajánlanám az oldalt, igaz én nem itt vettem mégis rengeteg tanácsot kaptam tőlük. Írsz ás válaszolnak mindenre. Rogotguru. [link]

    [ Szerkesztve ]

    Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Új hozzászólás Aktív témák