Új hozzászólás Aktív témák

  • Donald12

    tag

    válasz Donald12 #84 üzenetére

    Végül mégis NX300 tulaj lettem. :C
    Az Olympus nagyon tetszett, de kicsomagolás után jött az első próba és katasztrofálisan végződött. Olyan képeket csinált, mint a kb. 10 évvel ezelőtti első "Hunyadi" típusú 1,3Mp-es gépem. :Y
    Három napon belül voltam, így egyből visszavittem a legközelebbi MM-be (egy másikban vettem). Itt kb. 20 perc !!! nyomkodás után elismerték a hibát, és korrektül kaptam egy levásárolható utalványt, vagy akár a pénzt is visszaadták volna.
    Kettő gond volt, egyrészt megingott a bizalmam az Olympusban (bár nyilván egyedi hiba volt), másrészt ebben a MM-ben más akciók voltak és itt 40 ezerrel drágább volt. Mivel már egyébként is bizonytalan voltam nem vitatkoztam és elhozram a Samsungot, végülis már ezt nézem hetek óta.
    Egyelőre nagyon tetszik bár sok tapasztalatom még nincs. Egyedül a dupla objektíves kit-et sajnálom.
    Ha valaki esetleg vásárlás előtt áll és valami infora kíváncsi a gépről írjon nyugodtan.

    MacBook Air 13; iPad 2018; iPhone 11; Apple Watch S1; Apple Airpods; Bose AE2; Bose Soundlink Mini;

Új hozzászólás Aktív témák