Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zooole

    senior tag

    válasz Touch-ko #155 üzenetére

    "Mivel ha a Samsung ugyvedei megengedhettek maguknak azt, hogy a nyilvanvalot letagadjak (mikozben ok maguk is osszekevertek a termekeket), igy vettem a batorsagot es leirtam ugyanezt ide, ahol most sokak szerint egy radiorol masoltak a Mac-et.
    Ha ok megtehettek,(osszekevertek), hogy azonos kategoriaban par honapos csuszassal kimondjak a fenti mondatot, akkor en is megtehetem, hogy kimondjam, hogy az Apple nem a 40-50 eves radiorol (ami itt hangsulyozom NEM EGY KATEGORIA) maslta a MAc-et."

    Te is végig tagadtad a nyilvánvalót, semmivel sem vagy jobb, mint a Samsung. Pontosan a Braun-os esetnél. ;)

    Tehat itt nem baj, hogy a design ugyanaz. A kerdesem ugyanaz, mint fentebb:
    Ha a 40-50 eves radiora minimalisan hasonlit (ugyanabban a stilusban keszult) az szerinted gond, viszont megmagyarazod nekem a fent mondattal ama allitasod, hogy nincs mas forma amit fel lehetne hasznalni?
    Ezt most gondolom nem komolyan irtad

    Tehát:

    1. A Braun termékekről nem szifont, vagy iPad-et másoltak. Azok azért egy kicsit mások voltak. Egy iMac, vagy iPod esetében van lehetőség értelmes dizájnt összerakni, míg egy iPhone vagy iPad-nél elég nehéz, hisz a praktikusság rovására menne, ha bonyolítanák a nagy üveg előlapot, lekerekített sarkakkal, szögletes kijelzővel. Két teljesen különböző dologról beszélünk. Design, mint olyan, iPad-ben nincs is. A home gomb talán és a hátlap a logóval. Ennyi.

    2. Olyan vicces, hogy jóformán fogalmad sincs, miről van szó. De tényleg. Szándékosan belerángatod a Samsungot, hogy mikor valami egyenes kérdésre kéne válaszolnod, tudj mellébeszélni. A Samu még most sem érdekel, végig arról volt szó, hogy a Braun-ról másolt az Apple. Ez pedig elég egyértelmű. Hogy a Samu mit csinált, az engem kicsit sem érdekel. Az viszont tény, hogy az Apple termékeinek designja copy.

    Gondolom erre is jön, az, hogy hogy merek én ilyet mondani?!!! Meg hogy a Samsung így meg úgy másolt.

    Szerintem kicsit szedd ösze a gondolataidat, mert már csak indulatból írsz. Gondold egy kicsit végig és a Samsung elleni utálatod tedd félre legalább addig, míg egyáltalán valahogy szóba jön. Amíg viszont nem róla van szó, ne emlegesd, mert semmi értelme ;)

  • GonziD

    csendes tag

    válasz Touch-ko #155 üzenetére

    "JAvaslom, ha nem tudsz epkezlab valaszokat irni, akkor inkabb ne is irj semmit. Tovabba megkerlek, hogy ne a szavaim kiforgatasabol alljon a valaszod!"

    Ja, én nem tudok épkézláb válaszoakt írni, ugyanazt szajkózod 4-5 kommenten keresztül, bármit ír az ember. Már az elején elmondtam hogy nem vagyok Samsung fan, szóval hiába támadod egyfolytába, nem fog érinteni a dolog, végig azt próbáltuk leírni, hogy ugyanazt tette az Apple, MÁSOLT. Remélem tisztában vagy a szóval, mert én már tényleg nem tudom mit nem értesz.
    És ne írd le még többször, hogy ők 40 éves terméket másoltak, felfogtuk, mindig leírod. Ja és azt állítod hogy az tök más... ugyanaz, másolás.

    Mivel a javaslatod kisértetiesen passzol hozzád, szerintem fogadd meg ! :W

    Ha nem írnál olyan dologokat, amik ellentétben állnak egymással, nem forgatnám ki a szavaid.

    "az Apple fel termek palettajanak lemasolasaval kezdodott az egesz.."
    még jóhogy a perről beszéltem, de hozd fel itt is a másolást :D :D akkor én meg megint felhozom hogy ők meg Braunról másoltak, te meg írd le hogy de azok 40 éves termékek voltak.

    Az Apple nem fizetett anno-- Az Apple szemet volt.
    A Samsung nem fizet-- Az Apple a szemet...
    Gondolom te meg mind a két esetben védted, tehát neked olyan mindegy mit csinál az Apple, neked minden esetben ők a jók. Én meg nem állítottam hogy anno szemetek voltak, szóval alapból tök fölöslegesen hozod fel, az Apple hatereknek meg jóhogy mindig szemetek lesznek, de ennek a fordítottja meg rád igaz.

    Értem én hogy Apple fan vagy, de elvakult ne legyél már lehetőleg.
    Biztos ismered ezt a videót:[link]
    kiemelten neked az ominózus mondatot, de alig várom hogy erre valami szaftos Samsung becsmérlést írj!

    "Te is végig tagadtad a nyilvánvalót, semmivel sem vagy jobb, mint a Samsung. Pontosan a Braun-os esetnél. "
    De ők 40 éves terméket másoltak!!!!!44négy Az más, azt lehet, a Samsung meg egy féreg fújj...

Új hozzászólás Aktív témák