Új hozzászólás Aktív témák

  • #65510400

    törölt tag

    válasz ricszol #665 üzenetére

    " Nem akarok senkit lebeszélni róla de ez nagyon sok kellemetlenséget előrevetít"

    Ha te ezzel a mondattal  (nem kérdéssel! ) arra voltál kíváncsi, hogy nálunk mi a helyzet a beégéssel, és ez másoknak átment, csak nekem nem, elismerem, én vagyok a hülye.

    Ha 3 évig használtál Note 2-őt, és nem égett be,ez miért tenné? Ha van Tab S-ed, és nem égett be, ez miért tenné? Főleg,  hogy abból is lehetett látni hozzád hasonló hozzászólásokban boltba kitett és beégett darabokat.

    Te magad írod, hogy amúgy sehol nem találkoztál ilyennel boltba sem, aztán kijelented (!!!), hogy ez sok kellemetlenséget előrevetít, mintegy biztosra véve a dolgot. Ha nem találkoztál máshol ilyennel, nem jutott eszedbe, hogy mondjuk a boltban lévő eladó elbénázta a promó anyag beállítását, és pár hétig véletlenül ugyanazt mutatta a tab max fényerőn? Már az jellemzi az eladót, hogy így beégve kint hagyta a polcon a tabletet.

    És végül, mint annyiszor már, ha kíváncsi voltál, ahogy írod, hogy nálunk mi van a beégéssel, 660 hozzászólás végigolvasására nem volt időd? Szerintem gyorsabb lett volna, mint elkészíteni a fényképet, és beszúrni a fórumba. Sőt, ha a keresőbe beírod, hogy beégés, még gyorsabb lett volna az egész.

    Biztos vagyok benne, hogy most ha valaki ezt a képet meglátja, mivel ugye,mint a mellékelt ábra mutatja, az emberek nem olvasnak már el semmit, azonnal eldönti, hogy szarszamszungamoled beég, és nem veszi majd meg, sőt, terjeszti is a hülyeséget. És lemarad egy kiváló termékről.

    Mások zsebében valaki turkálást emlegetni meg nettó ostobaság egy név és arc nélküli fórumon. Azt találgattam, mi lehetett a motivációd a hozzászólással.

Új hozzászólás Aktív témák