Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr K

    senior tag

    válasz Vismajor01 #743 üzenetére

    A "gyári szoftver" a térképhez gondolom a google maps. Én úgy tapasztaltam, hogy akkor "életlen", ha csak alacsonyabb felbontású térkép áll rendelkezésére. Be kell kapcsolni a WiFi-t, akkor elvileg frissítenie kellene. Ha offline akarod használni, akkor előre be kell cache-elni a célterület térképét. A precache támogatásához le kell tölteni a google maps frissítést a marketről (a gyárilag kapott szoftver verzió ezt még nem tudja, ill. engedélyezni kell a beállításoknál (settings/labs).) Cachelni kb. Budapest méretű négyzetes területeket lehet (a középpontját kell hosszan megtapizni, és a menüből kiválasztani, hogy cache-elni szeretnéd), azt hiszem max 20-at, ha van elég tárhelyed. A becachelt területek környékéről táguló sugárban egyre durvább felbontású map lesz - ha jól néztem.

    Alternatíva, hogy "szerzel" valamilyen direkt navigációs szoftvert, de ezt majd mások elmesélik, én nem próbálkoztam vele.

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák