Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD_ok

    őstag

    válasz kurtuzov #89503 üzenetére

    Fogalmam sincs, milyen rom van rajta, mivel gyari (ha ez segit, akkor kartyafuggetlen alapbol), en ezzel a rom-olgatassal/rootolassal nem foglalkozom. Mindenkepp erzekeli, hogy racsatlakoztam, (kb 3 kulon kabellel es toltovel), mert most pl kivetelesen tolt, de ha nem, akkor meg kiirja, hogy az akku lekapcsolva, es emellett meg azt, hogy csatlakoztatva medialejatszokent - ha gepre csatolom (ha sima halozati toltore, akkor csak akku lecsatlakoztatva). Mindezzel egyutt az allapotjelzo led pirosan villog - nem pedig folyamatosan vilagit, ahogy toltes kozben vilagitania kell.
    Lejelentettem a szerviznek, jonnek is majd (meg garis), de nem ugrasztanam feleslegesen oket, ha ez valami beallitasi gond, es lehet orvosolni siman.
    A 2 allapot kozt (hol tolt - hol nem) semmifele beallitast nem piszkaltam, tehat ilyen random a dolog, csak sajnos a nem tolt verzio fordul elo joval tobbet...
    Ja, es meg 1 adalek: ha kiveszem az akksit, es kulon toltom (ilyen toltom is van), akkor rendesen, siman toltodik, mert visszarakva a teloba latszik szepen a toltottsegi szint emelkedese

    Koszi a valaszod

Új hozzászólás Aktív témák