Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Roshan #9008 üzenetére

    Én az x-plore progit szoktam használni, bár a teljes értékű működéshez kicsit támogatni kell a fejlesztőt :) Arra már nem emlékszem, hogy mi pluszt ad a támogatás, és hogy anélkül pc-re tudok-e menteni, mert már nagyon régen megvettem.

    Egyébként a google is elment pár dolgot, például wifi jelszavak, telepített programok (és néhánynak a beállítása), és vissza is tölti, de figyelni kell pár apróságra. Csak akkor működik, ha mondjuk az FR után az első bekapcsoláskor rögtön bejelentkezek amint jön a beállítása, és ez sikeres is. Tehát ha kihagyom a 'belépést a rendszerbe' az első bekapcsolás után, akkor már nem állít vissza semmit. Vagy, mint amibe én futottam bele, kétlépcsős azonosításnál a sim kártyának célszerű másik telefonba lennie, mert ha nem tudom beírni az sms-ben kapott kódot, akkor ugye nem megy tovább a bejelentkezés, átlépve meg már nem állít vissza. Na most ha van telepítve például 150 app, akkor azonnal elkezdi mindet visszatölteni amint netet érzékel a rendszer.. ami korlátos mobilnetnél necces, ha nincs wifi :)

    Persze ahogy írják, érdemes sd kártyára is kimenteni ami olyan.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák