Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz Crus #35272 üzenetére

    Ezzel a lenti üzemidővel mi a gond? Több, mint 3 napot ment a teló, a vétel sokat fogyasztott, de ez ilyen, főleg, ha olyan helyen voltál, ahol gyenge a térerő.
    Felesleges szidni ezt a telefont, egyáltalán nem rossz az üzemideje, egy mai s9 se tud többet. Ha sokat nyomkodom, 6 óra kijelzőidő is ki tud jönni a nap folyamán, csak mobilnettel használva, amúgy, kevesebb kijelzőidővel is le szokott nekem merülni nap végére hála a spotify-nak, tracker programoknak, navi.

    [ Szerkesztve ]

  • #77646080

    törölt tag

    válasz Crus #35272 üzenetére

    Továbbra sem téves, amit írtam - ám részemről befejeztem a veled való beszélgetést. Falra hányt borsó lenne, posztjaid alapján. Sehova sem vezetne.

  • pcnet

    addikt

    válasz Crus #35272 üzenetére

    Biztosan én csinálok valamit rosszul. :)

    Azért mást hibáztatni, mert Te kicsúsztál a 14 napból, elég erős! Ha csak két naponta töltöd, mert kevesebbet használod, akkor is 4 töltés, 8 nap alatt megvan. De látszik, hogy nem is használtad, csak letetted az asztalra és vártad a sült galambot.

    Egyszer kíváncsiságképp kipróbáltam, 4 órát Ingresseztem egy töltéssel, ami annyit tesz, hogy 100%on van a fényerő, ha épp nem egy parkban mászkálok, akkor a verőfényes napsütésben még plusz emel a fényerőn, GPS, 4G végig aktív, kijelző végig aktív.

    Azért "vicces" tud lenni mikor egy Mission Day alkalmával az Ingresses kollégák lesik, hogy mikor esik 30%ra a töltöttség vagy nonstop powerbankon lógnak, Te meg egy étteremben powerbankra dugod amíg isztok egy sört/üdítőt. Nem tudom mit vártál, ne haragudj. Ha szervizbe küldöd, bukod a fóliát, ez tény. De a vízállóság megmarad, full hátlapot cserélnek, ragasztóval együtt. Nem gányolnak. Bocs, nem bántás akart lenni, de nem tudom tényleg mit vártál egy 3000es akksitól.

    Ma én is felkaptam a vizet a telefonra, reggel olvashattad is. Újrahúztam a ROM-ot, wifi szakadás készenlétben maradt, most este megpróbáltam A3-mal osztani a netet, 1 órán át nem nyúltam a telefonhoz, mikor feloldottam, aktív volt a wifi. Valami a routeremmel lesz, híresen vacak a wifi része, ezt Telekomos technikus be is látta. Reboot, reset, minden megvolt, ennyit tud a router sajnos. Megint ki kell erőszakolnom egy cserét.Ingress szétcsúszás maradt, ez elég idegesítő, mert napi szinten használom. Elgondolkoztam P10en, de nem vagyok hajlandó ráfizetni S7-re mikor kb ugyan azt a teljesítményt kapnám. Még P10 topicjában is az S7-et ajánlják. Oreoval remélem nem fogják kicsinálni az S7-et. Majd várok tapasztalatokat aztán frissítek... vagy nem... :U

    Szerk: Megvannak az Ingresses screenshotok:

    Mondjuk diagram pont nem látszik, hogy bizonyítani tudjam, nem töltöttem rá. Így a hitelességre marad a becsület szavam. :)

    [ Szerkesztve ]

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák