Új hozzászólás Aktív témák

  • Watt25

    veterán

    válasz Watt25 #35378 üzenetére

    Összefoglalnám a root-olási tapasztalatomat, érdemes lehet frissíteni az összefoglalót.
    Az mondjuk később tűnt fel, hogy a CF AUTO-ROOT megoldás nem megy SWREV B 2-vel, ez az én hibám volt.
    Szóval, marad a MAGISK verzió. Itt fontos, hogy a v16.0 nem opciónális, mert v12.0-val már nem működik. (Feltéve, hogy friss rendszert próbálunk root-olni.) Azt már látom, hogy bele lett írva az összefoglalóba, hogy vegyük ki a Restart pipát, ez hasznos.
    Esetleg érdemes megemlíteni, hogy amennyiben itt hibázunk, nem lesz világvége, legrosszabbik esetben egy Odin-nal történő teljes újratelepítés újra használhatóvá teszi a telefont.
    A 8/f pontba érdemes lenne beleírni, hogy mi az eredeti...
    Én nem kaptam Biztonsági probléma észlelése, indítsa újra a telefont üzenetet eddig, ellenben továbbra sem tökéletese a root-olás. A Magisk Manager azt írja, hogy a Magisk nincs telepítve, és nem történik semmi a Go to "install" section gombra kattintáskor... A nagyobbik baj, hogy bár látszólag feljegyzi, hogy melyik appnak adtam jogot, (Superuser ablakban ott az engedélyezett appok listája) mégis minden SU kérés esetén újra megkérdezi, hogy akarom-e engedélyezni. Ez a Total Commandert teljesen használhatatlanná teszi, mert az folyton újrakéri.

    Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

Új hozzászólás Aktív témák