Új hozzászólás Aktív témák

  • electro91

    tag

    válasz #18001664 #10759 üzenetére

    Nem veszem személyeskedésnek egyáltalán. Biztosan tudok kikapcsolni még felesleges dolgokat átnézem majd a beállitásokat de nem is kapcsoltam be olyasmit amit tudom h felesleges de gps wifit pl nem szeretném kikapcsolni én ugy gondolom h hamár megveszek egy ilyen telefont akkor tudjam használni azokat a kényelmi opcikat amik bele vannak épitve pl kirija ha megyünk az autopályán h munkálatok lesznek vagy az éppen aktuális városban lévő időjárást stb ezek közé sorolhatnám a biztonsági másolatok készitését hiszen sosem tudni mi lesz holnap (de ez még talán elnézhető) én ugy gondolom ha egy átlag user megvesz egy ilyen telefont azért veszi meg h azokat a plusz funkciokat melyeket a telefon tud tudja használni mindenféle ki be kapcsolgatás nélkül lehet az én meglátásom rossz de én így gondolom. Nem adom azért fel meg nem írom le a készüléket hiszen mint emlitettem tip top kis készülék ezen az üzemidő problémán kívül. Köszönöm a segitséget mindenkitöl probálom optimálisra beállítani a telot irok hogy mire jutottam. :-)

Új hozzászólás Aktív témák