Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emre33

    addikt

    válasz Garsza #20272 üzenetére

    Igen. Ezekkel az apokkal, bekapcsolt értesítésekkel, se wifi se mobilinternet mellett nem lesz 5 óra kijelzőidő.
    Aki mást mond, az hazudik.

    ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

  • Kasya

    nagyúr

    válasz Garsza #20272 üzenetére

    En 3,5, nagyon max 4 orat produkalok vele. Hasonlitas keppen egy G3-mal 3 orat tudtam. Ezert is mondom, hogy ahany ember, annyi hasznalati szokas.

    Ha az osszefoglaloba leirtak szerint leallitottad a sokat fogyaszto android dolgokat, akkor mar csak a 3rd party alkalmazasok maradnak. Illetve neha bugosnak tunik a csokkentett uzemmod, es gyorsabban merul tole a telefon, mint normal hasznalat mellett...

    [ Szerkesztve ]

  • sgeza

    veterán

    válasz Garsza #20272 üzenetére

    Nekem ezek közül egyedül a viber van fent, a FB-os sz@roktól hányok. Feleslegesen agresszíven akarnak folyamatosan a memóriában maradni irdatlan mérettel. Én is chrome-ból használom, bár értesítések nélkül. Ha kell, onnan írok néha üzenetet. A többi nem érdekel. Az időjárás widget nem gáz, én a gyárit használom. Óránként frissít, és ennyi. Itthon wifi van, ergo a mobilnetet kikapcsolom. A wifi alvás szabálya pedig arra van állítva, hogy képernyő kikapcsolása után (azt hiszem 1/4 órával) kikapcsolja magát. (Itt jegyezném meg, hogy a viber is van annyira agresszív, hogy alapbeállításként ezt felülbírálja, és folyamatosan használja a wifi-t, tehát ha az előbbi beállítást alkalmaznád, akkor mindenképp a viber beállítások között is át kell állítani a wifire vonatkozó viber szabályt arra, hogy a rendszer beállításait használja.)
    Így nem szinkronizálgat minden feleslegesen, csak amikor a kezembe veszem a telót. Éjszaka 0-2 %-ot merül max., és több, mint 5 óra a kijelző idő, pedig használom rendesen, nem pátyolgatom.
    Ha javasolhatom, mindig át kell nézni az alkalmazások minden beállítását, hogy melyik mit akar csinálni. Néha lehet találni meglepetéseket, mint pl. a vibernél a wifi szabály felülbírálását.
    Ugyanígy a google beállítások átnézését is javasolom. Én pl. kijelentkeztem a google keresőből, és nem használom a google telefonkeresős funkcióját sem. Állítólag ez is viszi eléggé, és egyes vélemények szerint a Samsung ugyanilyen szolgáltatása jobb választás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák