Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz bulikavagyok #13550 üzenetére

    Én meg azt gondolom,ahogy mindenben egy telefonban is az összességet kell nézni. Hiába pl. a fasza hardver, a szoftver rosszul van optimalizálva és eszi a memóriát, fogyasztja az akksit, stb.
    Sajnos én kezdem azt látni, hogy kijönnek az új vasak, a fasza új technológia és bizony a szoftver ami meghajtja elrontja az egészet. Itt az Edgem. Imádom, szeretem, mert szerintem a legszebb telefon, amit eddig bárki megcsinált. De a szoftver közel sem olyan jó és igenis, eszi az akksiidőt, stb. Sokkal jobb szoftvert lehetne írni erre a telefonra. Benne egy bika erős hardver.

    Nem vagyok iPhone fan, de meg kell mondjam, az i6-ban jobban van optimalizálva a szoftver. Nem akarok flémelni, mert Samsung és Android párti vagyok, de láttam képeket, videókat, amiket i6-al készítettek és nem lehet rá panasz! A szoftvere meg nagyon jól van optimalizálva, stb.

    Nekem az a személyes véleményem, hogy a Samsung az S6-al és Edge-el kiadott egy gyönyörű, prémium telefont. A szoftverre még jobban oda kéne figyelni és jobban kéne optimalizálni, mert a bika vas, kellően nincs kihasználva és optimalizálva ahogy annak lennie kéne! Az ára persze megugrott jelentősen, de a beltartalomra még jobban oda kellett volna figyelni! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák