Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kajla5

    aktív tag

    válasz Melafoto #5133 üzenetére

    Én azt mondom, hogy nem vennék GSM boltból telefont.Már vettem egy ilyen boltban telefont.(GSMLINE.)
    Gond volt a kijelzővel eért bevittem.Be is vették 1hónapra!!!!!Nem 3-5 napra mint a márkaszevízben, hanem egy hónapra!!!!A kijelzőt kicserélték, de hogy nem gyárira, az olyan biztos mint a halál.Hiába mondják hogy csak gyári alkatrészekkel dolgoznak.Kamu!Összehasonlítottam a kijelzőt egy még nem javított telefonnal, és akkora különbség volt a kettő között hogy még a vak is látta volna.Nem is működött úgy ahogy kelltt volna.
    Szóval akkor megfogadtam, hogy soha többet ilyen boltból, csak szolgáltató, vagy nagy műszaki bolt gyári garanciával.Szerintem egy 20-30.000Ft-os telefonnál még azt lehet mondani, hogy jó, veszek ott.De egy 100.000Ft-os telefont nem gyári garanciával megvenni, az a hülyeség teteje!!!!

    Azt már hozzá sem teszem, hogy én most vettem ezt a telefont és 26hónap gyári garanciát adtak!!!!
    Úgy hogy ha elromlik a telefon, akkor kijönnek házhoz és elviszik megjavítani amit 1 max két nap alatt megcsinálnak.Addig meg egy Galaxy Ace3 telefont adnak cserébe, hogy ne maradj telefon nélkül.Nem akartam elhinni, ezért megkérdeztem a Samsungot levélben.Még aznap válaszoltak és leírták amit most írtam feljebb.
    Emiatt is választottam ezt a telefont, mert a másik a Noki Lumia 925 volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák