Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pampika

    őstag

    válasz Lehiñito #310 üzenetére

    egyetértek...direkt kerültem a kérdéseit, de ő csak beszélgetni akart.
    aztán kezdett egyre idegesítőbb lenni, gondoltam, megkérdezem már, hogy tud-e értelmeset mondani ~15 év mobilos fórumozáshoz képest, mert akkor cseveghetünk tovább, de hirtelen eltűnt a pultban. én meg nyugodtan nyomogathattam tovább a telcsit :D

    a nyitó ára sajnos elég meredek, de egy 80-90 körüli független áron már reális lenne a kistesó mivoltához.

    @jackal: azt elárulod, hogy neked miért jó szapulni ezeket a telefonokat?
    pontosabban miért nem választasz olyan modellt, aminél nem gond, ha esik? vannak remek tokok, amik bár nem olcsók, de védik a telefont. vannak ütésálló(bb) telefonok, amik nem veszik zokon a zord körülményeket. ha nem gond az ára, akkor még ez sem lehet akadály.

    mindenesetre szerintem a te életed is sokkal könnyebb lenne, ha nem ezen zsörtölődnél, hanem vennél egy, az igényeidnek megfelelő telefont. vagy ha van ötleted, hogy egy ekkora felületet (4,5 - 5" ugye mostanság) hogy lehet maximálisan megvédeni önmagában, hogy sok esést is bírjon, akár élére/sarkára/teljes kijelzőre esik, akkor az sok gyártónak igen sok pénzt megérne ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák