Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz Essejó #9078 üzenetére

    Miért ne? Csak mr eMkéBíÉcsDínek szabad?

    #9077Stokiii
    Ha mindenképp samunál szeretnél maradni akkor bele kell törődnöd, hogy ez a cég nem ért az akkuhoz, nem tudom hogy a robbanós telefonjuk óta ilyen balfaszok, vagy az OS-t nem lehet rendesen optimalizálni, de szerintem ennél gyengébb akkuidővel semmilyen gyártó nem rendelkezik. Most az S szériára gondolok, az alsóbb kategóriás procik lehet nem ölik annyira idle módban, de nekem az s10e is merült mint a franc, hiába nem használtam, és ez azóta is igaz.
    Én 22+-t vettem mert nem akartam több merülés miatti stresszt, de gyűlölőm a nagy buta méretét, ahogy lesz egy elég jó alternatíva cserélem is.
    A fizikaihoz képes gagyi az ujjlenyomat olvasó, ha nem raksz rá védelmet, vagy elég a fólia még elmegy, de üveggel csak a szerencsén múlik hogy még valaha is összejön 3 egymás utáni sikeres olvasás.
    Kamera szerintem nagyon gyenge, én megkockáztatnám hogy az s10e is jobb volt, de lehet hogy akkor még jobban érdekelt. A 3x tele egy vicc, es is egy szempont volt nálam ki szerettem volna próbálni a tele kamerát, de csalódás, sosem használtam semmire a telével készített képet, mert egy hányadék a mainhez képest, max arra jó ha valamit dokumentálni kell mert tény hogy olvashatóbb a kis írás, vagy részlet, de undorítóan digitális.
    A NEM s szériáknál egy vékony de gagyi ezüst gyűrűt tesz a samu a selfie kamera köré, hogy becsillanjon és idegesítsen, ergó érezd hogy nem flagshippel hadonászol. (nem találtam sehol indoklást miért van ott, más gyártó nem használja, szóval gondolom ezért)

    Ha téged nem zavar hogy nem full üveg, és csak közép kategória, ergó kb 1 év múlva 2x vagy 3x ilyen lassan nyitja majd meg a kedvenc appjaidat, több idő lesz HDR fotót készíteni stb, mindez a proci miatt, akkor én nem mennék az s22-re.
    De aki egyszer már rárepült a nagykutyára, nehezebben mond le róla.
    Óh, és a szónikus ujjlenyomat szeknner azért csak jobb, gyorsabb és nem vakít meg éjszaka ha az ujjad nem tökéletesen van rajta. (a világítós tapiszkenner miatt én semmiképp nem vennék alsóbb kategóriát, majd 100x oldjuk fel a telót egy nap, nem értem másnak hogy nem ez a legfontosabb)

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák