Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz eastsider #7674 üzenetére

    Azokat amiket te Pixel feature-öknek nevezel az 3-4db amit újdonságnak állítottak be, és rögtön Samsung reflektált rá, hogy nesze, pl a képből kitörlése ugyanúgy működik most már náluk...(nem mintha külsős alkalmazások nem tudták volna ezt régebb óta...). Én a testreszabhatóságra azt értem, hogy a Settings alatt a minden menüpont alatt egy rakat állítási lehetőséget lehet találni. Pixelbe ez kb 10-zed, 20-ad annyi mint máshol. Pl értesítési villogás csíkban a kereten egyáltalán nincs pixelen, nem hogy még ennek a kinézete még pluszban vagy 8 féleképpen állítható lenne. De mondhatnám az AoD-ot. Az sem szabható testre ekkora mértékben (ha egyáltalán lehet azon bármit is állítani a Pixelen), és lehetne sorolni gyakorlatilag az összes menüpontot. De számomra a legnevetségesebb, amit tán az Android 12-vel vagy 13-al sikerült megoldaniuk, hogy külön hangerőt lehessen állítani a csengőhangoknak, és értesítéseknek. Mikor ezt már 5-6 éve is tudták más gyártóké.

    Kinek mi az idegesítő bug? Lássuk csak: Kijelző problémák mint halott pixelek, villódzás, az ujjlenyomatolvasó borzalmas reakciója, autofényerő szabályozója x verzióig túl sötét volt , töltésre 30W-ot ígértek, de valójában max 21W-al töltött, Wifi hívás eltűnt szoftverfrissítéskor, Pixel 6-os karcolódó hátlap, aztán volt hogy kvázi bármilyen ujjlenyomattal fel lehetett oldani, amit külön javítani kellett...

    Aztán milyen gondok jöttek egyes havi szoftverfrissítések után:
    - gyenge térerő, hívások megszakadnak (ezt a decemberi frissítést anno le is állították)
    - lekapcsol a wifi
    - wifi bekapcsolása letiltja a bluetooth-t
    Ezeket laza 3 perc alatt találtam. De ennél jóval többről lehetett olvasni.
    Ha ezek neked nem idegesítő hibák, akkor te a telefont ezek szerint nem használod se telefonálásra, se tartalomfogyasztásra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák