Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz autotaxmo #1435 üzenetére

    Ekkora fizikai méretben mindenhol csalódás az akkuidő szerintem. A Huawei P30-am hasonló méret mellett 3+ év után még mindig acélosabb sajnos, mint az S22, de volt közben egy Sony Xperia 5 II köröm, az is ette az akkuidőt rendesen, kb, mint az S22. Nem tudom a Huawei hogy csinálja, mert a telefonjai, okosórái is köröket vernek a többiekre akkuidőben, kár, hogy ki lett herélve a gyártó, ezért nekem nem opcionális választás.

    Sajnos ha nem akarok tepsi méretű (bocs a plusz tulajoktól) telefont magamnál hordani (és nem akarok iPhone-ra váltani - márpedig nem akarok, de ez hosszabb sztori, már a határán voltam), akkor az akkuidő sajnos kompromisszum. Én bevállalom, mert nem barlangban és dzsungelben élek, hanem napközben is ilyen-olyan elektromos hálózat mentén vagyok, ha pedig tudom, hogy olyan helyre megyek, akkor meg bedobok egy kisebb-nagyobb powerbankot a táskába vész esetére.

    Amúgy meg nincs két olyan ember aki ugyan úgy használná a telefont, sőt még egy adott felhasználó is másképp használja egyik nap, mint a másik nap, így nehéz a másik akkuidő értékeiből kiindulni, lesz akinél jobban bírja, lesz akinél kevésbé, de el kell ismerni / fogadni, hogy nem az akkuidő a sima S22 legfőbb erénye.

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák