Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    válasz Roland0224 #1657 üzenetére

    Értem Samsung oldaláról azt szeretnék,hogy mindenük náluk legyen
    Azért elég sok idő kellett hogy ezt (is) eltanulják az almától, vagy legalábbis hogy alkalmazni merjék. Valahol amugy jogos, mert awatch-ot sem lehet androidhoz kacsolni és most már a samunak sincs szüksége arra a minimális vevőkörre aki apple telefonhoz nem az awatch-ot szeretné.

    [ Szerkesztve ]

  • KKrisz751

    aktív tag

    válasz Roland0224 #1657 üzenetére

    Én elfogadom, de nem értem meg.
    nem érdekel a gyártó, melyik márka. Aki jót gyárt azt veszem. gyártsanak jobbat akkor azt fogom venni. De most kényszer pályán vagyok..Abban egyetértünk tökéletes telefon nincs.. de volt csak útban volt. Ez van.. Alkalmazkodik az ember míg nem lesz jobb.
    (ma már szokom a 3. feles alkalmazásokat levelezés, cloud, és más)

    Amit amúgy nem értek és nem jöttem rá. Lehet csak nálam van így.
    Paypal alkalmazásnál megadom a login, jelszó, először sms azonosítás és aztán engedélyezem az ujjlenyomatot. Ez tiszta sor.

    Ez működött a huawei-en, utána többet míg ki nem léptem a fiókból, alkalmazást be lehetett zárni csak fiókból nem kellett kilépni, nem kellett sms azonosítást kérnem, csak ujjlenyomat és belépett teljesen.

    Samsungnál minden bejelentkezésnél kéri az SMS-t. Hiába újjlenyomat azonosítás, nem kér jelszót de kéri az SMS küldést. Hogy lehet megoldani hogy ne kelljen pénztárnál SMSre várni? Csak ujjlenyomattal oda tenni a telót.
    Nálam csinálja csak így a samu? (Ha igen akkor megoldás?)

    ... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

Új hozzászólás Aktív témák