Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaDaBoo

    csendes tag

    válasz Qorthral #6126 üzenetére

    Szervusz!

    Páromnak S20 FE-je volt, Huawei P20 Pro-ról váltott rá, de 1 hét után eladta az FE-t és P30 Pro lett belőle. Gyönyörű a kijelzője és nagyon gyors az FE, a fényképező is meggyőző képeket készít, de ugyanolyan felhasználói szokások mellett, mint amivel a P20 Pro-t használta szinte túlzás nélkül fele addig bírta az akkuja az FE-nek.

    Én S20+ (5G) használok, Mate 20 Pro-ról váltottam, de nekem is csak az akkumulátor a gondom. Lehet ez a "széria" betegsége, vagy csak én nem olvastam kellően utána és ez full normális, de tényleg relatíve gyorsan merül. Épp azon tűnódök napok óta, hogy várjak amíg megszokom a Samsung gyorsabb merülését, vagy váltsak. (Oneplus 8 Pro vagy Huawei P30 Pro jöhetne szóba).

    Na de a lényeg, hogy viszonylag sokat telefonálok, meg pötyörészek, böngészek és fényképezek (játék nulla), így azért fontos hogy meddig bírja az akksi. DE a melóhelyemen is és itthon is van lehetőségem tölteni, szóval igazából áthidalható a problémám, csak azért szokatlan még. Én is FE-t akartam venni (kékben), de megtapogattam egymás mellett az FE-t és az S20+t és akkor azt éreztem, hogy az S20+ kell nekem. :))(+a 3 év garancia is az S20+ felé billentette a mérleg nyelvét). Kicsit masszívabbnak, jobban kézbeillőnek éreztem (nagy tenyerem van). Sebességben viszont nem éreztem különbséget. Vedd kézbe mind a kettőt ha lehetséged lesz rá és az alapján dönts. A "gyors" merülést azért kalkuláld bele, mert jelenleg engem kicsit bosszant, de még adok időt neki.

    Remélem valamennyit tudtam segíteni. :R

    [ Szerkesztve ]

    "You Are Your Maker."

Új hozzászólás Aktív témák