Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rinocerosz

    senior tag

    válasz jacis #4936 üzenetére

    Sajnos így van a Huawei-nél nem lehet szidni a márkát. Ott minden tökéletes és ami nem arról tabu beszélni.

    Ott van a pocsék videó minőség... nem írja senki, hogy egy 400 ezer ft telefonnál miért nem lehet 4k60fps-ben normális videót csinálni és miért ilyen gyenge videózásban. Le van tudva annyival, hogy átlag felhasználónak minek a 4k vagy a jó videó minőség. Persze fotóknál minden pixelt 2x ellenőriznek.

    Ott volt az agresszív ramkezelés probléma is ami miatt a VLC nem engedte, hogy Huawei telefonokra letölthető legyen mivel videó nezés közben bezárta a programot.

    Ezek persze tabuk. Most sok Huaweies vett Samsungot, de már élből úgy vették, hogy sz@r lesz a telefon és minden apró dolgoba amit találnak bele kötnek. Jó dolgok meg nincsennek ebben a telefonban nyilván. :))
    Szerencsére lassan rendeződni látszik a Huawei dolga.

  • turbulencia8

    őstag

    válasz jacis #4936 üzenetére

    Nalam a telefonhoz van allitva a laptopom dinamikus zarolasa, ezert en utalom az asztalomon hagyni a telomat munkahelyen. Amugy megvettem a accubattery prot, nalam a telefonalas merit legtobbet.

  • krazo

    csendes tag

    válasz jacis #4936 üzenetére

    Ha én is egész nap tölteném, nekem sem lenne gondom vele. :) Én inkább használom, mint a legtöbb ember. Leírod, hogy minden nap lemerült állapotban rakod töltőre. Akkor neked sem bír ki biztonsággal egy napot.

    Napi többszöri töltés szerintem az aksi élettartamának sem tesz jót. Sokan, sok évre vesznek telefont.

    Amúgy mennyi ideig használtál SIMA S20 mobiltelefont (ahogy látom S20+ -od van nagyobb aksival), hogy tudd mennyire esek túlzásokba.
    Mielőtt az S20-at választottam, éppen ilyen emberek véleményét olvastam és megnéztem pár (fizetett?) influenszer videoját, amikben azt írták/mondták, hogy simán kibír egy napot. Megszívtam, köszi....
    Azért írtam le a tapasztalataimat, hogy más ne essen ugyanebbe a csapdába. Ha én leírom a véleményemet (tényeket) túlzásokba esek, közben azt írjátok csak a Huaweit nem szabad szidni.

    Az irodában lévő QI töltőd nem Paksra van kötve? :D

    Multikapszulás és hordozható kávéfőzők: www.hibrew.hu | Olasz kávék Nápolyból: NES,DG,ESE POD, őrölt és szemes: www.hibrew.hu/olaszkave | https://www.hibrew.hu/Outlet-termekek

Új hozzászólás Aktív témák