Új hozzászólás Aktív témák

  • MadMancs

    veterán

    válasz norbe74 #5873 üzenetére

    Nem utolsó sorban, hidd el, ha valaki tudná konkrétan a választ, már megkaptad volna. Oké, s20 topic, neked is az van, de arra már sokkal kevesebb az esély hogy rajtad kívül másnak is van honor kiegészítő. Annak pedig szintén nem sok értelme van hogy mindenki beírja hogy "nem tudom" aki olvasta. Nekem is volt olyan kérdésem amire nem született (itt) megoldás, pedig S20+ ról szólt. Mégse álltam neki hisztizni. Szakmai fórum igen. De itt emberek vannak akik saját szabadidejükben, önkéntesen vannak jelen többnyire segítő szándékkal, és nem pedig Samsung/Honor hivatalos ügyfélszolgalata. A 2 gyártó ügyfélszolgálatát felkeresni, neadjisten a Google felkeresése -tapasztalat/megoldás hiány esetén- pedig szintén nem fórumtársak dolga -HELYETTED-. Ha olyan kérdés van amiről nemrég volt szó, igen olvass vissza lesz a válasz. Persze hónapokkal senki nem.fog visszaküldeni, de pár napon belül senki nem fogja ugyanazt X+1 szer leírni.
    Perce :R

    Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Új hozzászólás Aktív témák