Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Taci

    addikt

    válasz Taci #15173 üzenetére

    Utolsó bejegyzésem ebben a (kamera (ultra széles látószög) + HDR) témában, kizárólag azért, ha később valakiben ugyanezek a kérdések merülnének fel, és rákeresne itt, a választ is megtalálja:

    Szóval ma voltam a SES-ben és a Media Markt-ban is, kipróbáltam 3 különböző S10+-t (az enyémen kívül), illetve két Note 10+-t és egy sima Note 10-et (így, hogy már pontosan tudtam, mit kell keressek): mindegyiken pontosan ugyanígy "működik" a dolog.
    Ez szoftveres probléma/feature (számomra előbbi), ami csak akkor jön elő, ha erős ellenfényben van a kamera, és rá van "kényszerítve" a HDR használatára:
    Kamera > Beállítások > HDR(árnyalatgazdat) > Használat mindig (alap esetben itt a "Használat igény szerint" van beállítva)

    Szóval ez a telefon (és a többi mostani Samsung) ilyen, így működik - legalábbis Android 9 alatt. Hogy a 10-nél ezt javítják/módosítják-e, majd kiderül, de most ez kell szeretni.
    Én maradok, használom tovább így, és megpróbálom a legjobbat kihozni belőle, mert amúgy nagyon jó készülék. :)

    Ez a téma részemről így teljes, bocsánat, ha untattam vele valakit, számomra fontos volt, és azért is írtam le, hogy más is "tanulhasson"/okulhasson belőle.

    Innentől itt vagyok, segítek, amiben tudok, ahogy ezt elég aktívan a Note8 (korábbi telefonom) topikjában is tettem. :) :R

Új hozzászólás Aktív témák