Új hozzászólás Aktív témák

  • janosibaja

    őstag

    válasz Sigma7 #21869 üzenetére

    Szeretném rögzíteni, hogy nem az S10-zel akarok trollkodni az S10 topicban. Csak már vettünk egy S10+ -t, s lehangol, hogy a vele készített képek gyengébbeknek tűnnek, mint a régi S7 Edge-é, vagy a jelenlegi, lecserélni gondolt Huawei P20 Pro-mé. De nem tűnik jobbnak az S10Plus.

    Nagyjából ugyanabban a szögben, ugyanabban a megvilágításban, mindenféle állítgatás nélkül automata üzemmódban készítettünk három képet. (Én is szeretek vacakolni a Pro módokban, de van amikor nincs idő ilyesmire, hanem exponálni kell, ezek azt a szitut akarják szimulálni. Exponálunk és kész.)

    A Huawei P20 Pro képe (6-ról lerongálva 1,4 mega alá, mert másként nem engedte feltölteni a mobilarena):

    Az S7 Edge:

    Az S10+ képe:

    Látom én, hogy a Huawei túlszaturált, de megjegyzem, elég intenzív fényben voltak a valóságban is. Az S7-es valóságosabb és nekem a leggyengébbnek az S10+ látszik. Halvány, élettelen a kép.

    Nagyon örülnék, ha valaki megmondaná, mit kell/lehet állítani az S10+ -on ahhoz, hogy jobb legyen :R , merthogy a kamera első benyomásaitól eltekintve amúgy baromira bejön, nagyon szép ez a teló.

Új hozzászólás Aktív témák