Új hozzászólás Aktív témák

  • Memmaao

    addikt

    válasz S e t h #2155 üzenetére

    Én konkrétan semmit, egyik telefonon sem volt még fóliám, egyik sem volt, max micro karcos, amikor megváltam tőlük. Szerintem a fólia a második tulaj öröm faktorát növeli, mert vadi új kijelző várja a fólia alatt. Az első tulajdonos meg nézi a karcos fóliát, mert szerintem nem sokan installálnak újat, mert karcos az előző. Olyan ez, mint kocsiba az üléshuzat. A második tulajdonos örül neki, hogy szép a burkolat, az első tulaj meg szenved az elmozduló huzattal. A mobil outfitters standon a srácnak matt fólia volt a szifonon, szerintem az jobban mutat a fényesnél, és talán nem is karcolódik úgy. Maga a full body borítás nekem nem tetszett. Így marad a gyári tok.
    Töltő: Nekem van az S8 gyári qi töltője (pg-950) is, telekomos vásárláskor adtak 5e Ft helyszíni tartozék kedvezményt, így kb 11e Ft volt. Hangos, ha be van kapcsolva a qi gyorstöltés. Így hálóba nem ideális. Mondjuk nekem ki van kapcsolva, mert általában reggel veszem le róla, így mindegy, hogy 2,5 vagy 4 óra alatt tölti fel. Van egy s7-hez kiadott qi töltő is (ng-930), ami néha 9,9e Ft a gyorsboltban. Ez is ugyan olyan hangos, ha megy a ventillátor. Kicsit gagyibb hatású, de amúgy teljesen ok. Ha nem használja az ember a gyorstöltést, a célnak az s6 pg-920 töltője, vagy a mini is megfelelő. Utólag lehet, én is ezeket venném.

    [ Szerkesztve ]

    My name is Bond, James... Dean.

Új hozzászólás Aktív témák