Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Wolfskin #36836 üzenetére

    ami nagyon hiányzik (sok más mellett):
    - a bal gombról a helyi menük

    Az ott van, csak fél pillanattal tovább kell nyomni.

    - a home gomb hosszan megnyomva recent list

    Saját gombja van, minek a Home-ra rakni? (Egyébként oda rakod, ahova akarod, millió megoldás van rá.)

    1. a használhatatlan recent list.

    Szerintem az elődje volt sokkal rosszabb (itt legalább átlátom az összes futó appot, míg a réginél tekergethetett az ember), de ez is olyanná tehető külsős appal, amilyet csak szeretnél.

    2. felismerhetetlenek az ikonok

    Millió ikonpack van a neten, ha nem tetszik a gyári, cseréled. Bár nekem speciel ez a letisztultabb megjelenés jobban tetszik.

    a legdurvább, a fehér alapú menürendszer, ami az éjszakai használatot kilövi. este felébredve, vadászat, éjszakai autóvezetés közben az ember egy ekkora fehér fénnyel szembe világítja magát, eltart pár másodpercig még lát valamit.

    Az előző menüpontot és ezt is figyelembe véve, nem vicc, keress fel egy szemészt.
    Soha nem volt probléma akár éjszaka közepén félálomból felébredve sem megnézni valamit, mert az automata fényerő állítás teszi a dolgát, engem még soha nem vakított el (ha meg kikapcsolod és max fényerőn használod, akkor az user error).
    A világos hátterű szöveg meg akár tetszik, akár nem, ergonomikusabb, jobban olvasható és áttekinthetőbb. Lehet ezt vitatni, de ettől még nem lesz igazad.
    Nem Apple majmolás, mert a könyvek, folyóiratok, újságok és a weboldalak zöme nem az Apple-t majmolja, hanem a normál emberi látáshoz alkalmazkodik. Az Androidos inverz megjelenítés az AMOLED panelek energiagazdálkodása miatt jött be a divatba, semmi más nem indokolja, ahogy a megjelenítők fogyasztása javult, úgy hagyják is el ezt az embertől idegen megjelenítést a gyártók is.

Új hozzászólás Aktív témák