Új hozzászólás Aktív témák

  • B1T3

    addikt

    Már a Note 1 is tetszett (sőt igazából már akkor is a nagy kijelzőre vágytam, amikor még egy Symbianos Nokiát nyüstöltem, és a HTC Desire HD iszonyú nagy péklapátnak volt minősítve, a Dell Streakről nem is beszélve), de végül maradtam a Nexus vonalnál. A Note 4 vételét már az IFA előtt is pedzegettem magamban, de amióta bemutatták szeptemberben, elég erős birtoklási vágy fogott el, amelyet a mostani beinduló tapasztalatáradat csak fokoz. :D Viszont az a baj, hogy racionálisan hozzáállva mindezek ellenére sem ér a Note 4-től majdnem 100 ezerrel többet (ugyanis azt szeptemberben gyártói garanciával 145-ért láttam még, most már kezd kikopni, és maradni a bolti garancia 120 környékén), illetve kicsit késve dobták a piacra (talán így később is megy le az ára).
    Nehéz helyzet. :D Szívem szerint megvenném most, az eszem pedig azt mondja, várjak, míg legalább picit lejjebb csúszik az ára (na meg az sem utolsó érv emellett, hogy lesz több tapasztalat a telefonról a tulajoktól, hátha kijön egy-két apróbb típushiba, amire érdemes figyelni vásárláskor stb.).

Új hozzászólás Aktív témák