Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercel

    senior tag

    válasz Mezcal #14410 üzenetére

    Szia,
    Nekem kb. 1 hónapja van meg a Note9 6/128 Voda verzió.
    Úgy gondolom jól bírja, a fórum elején olvasható önigazolási kényszerből irt hozsannázások szerintem túlzás de azért tisztességesen helytáll a mobil.
    Nekem a mai napig nincs rendesen minden beállítva, egyszerűen nem volt időm rá így annak fényében mondom, hogy csak használom out the box alapon .
    Amit egyértelműen látszik mert sokat használom így.
    Waze, mobil intermegosztas, autóban youtube rádió helyett, folyamatos bluetooth kapcsolat headset és az autó fedélzeti rendszere között aktívan plusz napi 1-4 óra telefonbeszélgetés - töltés nélkül is sokat mennek és pont ezek messze nem harapnak annyit az akkuidőből mint korábban kénytelen voltam megszokni.
    Mobilon netezes a korabbiakhoz kepest szinten kevésbé, de azért erezhetően harap.

    Részemről rászoktam a közepesen akkukimelo módra ami 70%-ra fogja vissza a SOC-ot es valaszthatoan 5-10%-al csökkenti a max fenyerot valamint valaszthatoan kilovi az always on displayt meg par aprosagot (ezek nálam nincsennek kikapcsolva)
    Konkrétan nem érezni a mobil használatán, hogy visszafogott üzemmódban működik viszont így rátesz meg egy jó nagy lapáttal az üzemidöre - így már megállja a helyét az amit a megjelenésekor írtak csoda üzemidöként.

    Mindennel együtt szerintem abszolút vállalható/ kifejezetten jó a rendelkezésre állási ideje , természetesen ahogy írta valaki a felhasználási módtól nagyon sok minden függ.
    Részemről nem bántam meg a választásom az újdonság érzet elmúltával sem.

    [ Szerkesztve ]

    Marcel

Új hozzászólás Aktív témák