Új hozzászólás Aktív témák

  • #24536576

    törölt tag

    válasz Dave69 #3104 üzenetére

    Kijelzőjük között azért van különbség, hiába ajnározzák a Mate-et. Abbam dzsunka kínai van, ebben az amoled "atyjának" a kijelzője, több évnyi tapasztalattal, tökéletesítéssel.

    AOD szép meg minden, de sokat fogyaszt szvsz.

    Annyit árulj el, hogy miéet jó, ha valamit töltesz vezeték nélkül, aztán addig nem tudod használni a telefonod? Ez tipikus példája a Huawei kínai mivoltára. Beletesznek mindent, hogy verhessék magukat, hogy világelsők, közben semmi értelme. Mint régebben a 6GB RAM, vwgy most a 10...

    IP68 ez is az, + katonai elismervénye is van.

    Ujjlenyomat-olvasó szintén a tipikus kínai, belerakják de f*s minőségű.

    Aksit szerintem kivégzi a töltési mechanizmusuk, legalábbis nekem 1 évet bírt a Mate9ben, ez meg még brutálisabban tölti.

    Note mellett szól még a processzor támogatottsága is... A fejlesztők a Snapdragont és az Exynost támogatják, max az MTK-t, Kirinre nem egy app volt ami rosszabbul ment, többet fogyasztott.

    Ceruza sem elhanyagolható.

    Kamera pedig akkor jó a Huaweiben, hq állítgatod. Gyors pillanatok megörökítésére alkalmatlan. Dual pixel verhetetlen benne. Videót meg se említem. :D

    + a Note9 egy kiforrott koncepció(Note9 tökéletesítve), ezért is szeretem jobban a 2. szériás Samsungokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák