Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _ak_

    addikt

    válasz axlfsi #12419 üzenetére

    Hátha a Samsung ezt is lemásolja, bár személy szerint én tartózkodom már mindenféle gyártó specifikus megoldástól.
    Ami elvileg még tudja a jelszó kezeléssel együtt a 2FA-t az Bitwarden, de nem próbáltam (fizetős funkció, de azt hiszem olcsó. Viszont annyival tartozom magamanak, hogy nem tárolom egy appban a jelszavakat es a kódokat. ). Lastpassről váltottam és annak is van egy csatlós programja ami csak a 2FA-rá koncentrál, sokáig használtam azt is, az is menti a kódokat, de olvastam, hogy a LastPass tulajdonost cserélt és valamiért arra jutottam, hogy inkább nem használom tovább.

    Let's begin, de gozaimasu!

  • válasz axlfsi #12419 üzenetére

    Én a Microsoft szoftverét használom és annál úgy emlékszem, hogy új mobiltelefonnál minden ott van az áruházban*1* (Google és Apple). Mondjuk annyi volt, hogy amikor Apple is lett, akkor oda kellett külön csinálni, de megcsináltam egyszerre a Google és az Apple rendszerén és most már mindegy, hogy melyikkel akarom a hitelesítést csinálni, mert megjelenik mindegyik mobilomon egyszerre*2*. Ez a szoftver neve: Microsoft Authenticator
    *1*Mondjuk meghal a Samsung Galaxy Note 10+ 5G mobiltelefonom, akkor veszek másik mobiltelefont és letöltöm az áruházból és belépek a szoftverbe úgy, hogy nem kell mindent elölről kezdenem, hanem a hitelesítéshez szükséges adatok ott lesznek és ugyanazt fogják mutatni, mint az Apple rendszerén, pedig a Google rendszerén leszek.
    *2*Samsung Galaxy Note 10+ 5G és Apple iPhone SE (2020)

    Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

Új hozzászólás Aktív témák