Új hozzászólás Aktív témák

  • Kendek

    MODERÁTOR

    válasz gaben0211 #118 üzenetére

    Eddig kétszer töltöttem fel, először megvártam a 100%-ot meg egy picit, aztán levettem és erőszakoltam tovább. Utána meg vasárnap este rádugtam és hétfőn hajnalban vettem le (mivel önkívületi állapotban nem tudtam foglalkozni vele).
    Próbáltam több firmware-t is, a legfrissebb oroszt is megnéztem csak úgy (mert a Phone INFO szerint nem a legújabb az eredeti amihez nem is talál frissítést a beépített alkalmazás), de nem jött annyira be (és arra is azt írta, hogy nem a legújabb). A gyári indiaiban nincs semmiféle extra sz@rság, Füles magazin meg hasonló felesleges appok, viszont az oroszban telepített legalább ötféle orosz nyelvűt. :DDD
    Szóval visszaraktam az eredeti indiait és rootoltam még egyszer. Innen kezdve pedig csak Odinnal lehet frissíteni ha lesz egyáltalán frissebb firmware, mert így nem működik a Samsung frissítője (jogosulatlan szoftvermódosítás...).
    A dupla tapis bekapcsolásra nem tudok mit mondani, de gyanítom, hogy ahhoz az is kell, hogy az érzékelő működjön kikapcsolt képernyő mellett is. Nekem speciel nem hiányzik, sosem használtam, elég a home meg a bekapcs gomb is.

    <-ƘƘ->

Új hozzászólás Aktív témák