Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GyaxyBoy

    csendes tag

    válasz tolvaj! #5457 üzenetére

    Én úgy tettem fel, mint az UK-t. Leaket feltoltam és arra külön tettem fel a Német Romot.
    Pontosabban!
    Leaket (PIT, PDA, CSC)
    -restart-
    Factory Reset (BIOS-ból, nem jut eszembe a neve :). nem ODIN módban hanem másik módban indítottam)
    -restart-
    német PDA betőltése, feltettem

    Nálam így 624MB RAM van (de ez lehet nem lesz előny, ahogy olvasgattam)

    Youtube zenéket simán lejátsza.
    Első érintésre, egy pillanat alatt bejött a névjegyzék. (elsőre kicsit döcögött, de a második belelépésnél (mikor már az összes névjegyzék be volt töltve) simán bejött. Gyönyörűen.
    A menüben a mozgás tiszta és folyamatos egyenlőre.
    De egyenlőre én sem akarom elkiabálni.
    Bár nálam az angol is tűrhetően muzsikált. egy nap volt, hogy nem akart felvenni a hívást. Egyébként mindent megcsinált, de lassan. Vagy 5-10mp eket kellett várni. Hívás megszakítás. Névjegyzék,
    Egy játék van fent (Top Eleven foci manager) de ez is sokkal gyorsabb lett.
    Tény, eddig akár mennyi romot próbálgattam, első nap sem mentek ilyen szépen a dolgok. Szóval, bizakodom.
    Nem értek annyira a háttérhez, de szerintem az is kicsit megnyugtató (legalábbis számomra), hogy ez majdnem a dupla méretű.
    Remélem lesz ebből egy jó teló és ha kiszolgálta az idejét, akkor végleg elpártolok a samsungtól. Eddig egy Mini I. volt, de lassúnak tűnt ezért vettem ezt. Hát, lehet eddig még az ennél is gyorsabb volt! :D
    :W

Új hozzászólás Aktív témák