Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz chris-v #2815 üzenetére

    Igen, én is erre jöttem rá a hibalistát olvasva. A CM-ben bevallottan van pár hiba jelenleg, míg én a gyárit használva nem tudok hibáról beszámolni. Oké, sebességben nem tudja a legújabb iphone szintjét, de normál felhasználásnál bőven elég a tudása.
    Még azt se tudom, hogy rárakjam-e a 6-os droidot, ha (ha-ha-ha, lehet, hogy nem is fogják) kiadják hivatalosan.
    Azt azért tudom ajánlani, hogy néha indítsátok újra, mióta be van nálam kapcsolva a heti egyszeri automatikus szombat hajnal 4-es újraindítás, sokkal pörgősebb hosszútávon is. Ja és az intelligens kezelővel (gyári samsungos progi, powered by Clean Master) néha lenyomom a pluszban keletkezett felesleges fájlokat, így nincs szükség pluszban telepített takarító, cseszegető programra. Az aksioptimalizáló program ki van lőve még mindig, lehet, hogy már megjavult, amikor behozták a rendszerbe, akkor néha beakadt és lehúzta az aksit, mióta ki van kapcsolva, nem történt ilyesmi.

    Az időkép alkalmazás nektek se működik? Mióta befrissült, nem mutatja az app kezdőoldala a dolgokat, azt írja, hogy ismeretlen (asszem).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák