Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz kugli #8555 üzenetére

    Szerintem ő is tudja, hogy a bő fél évvel korábbi csúcsmodell erősebb, mint egy középkategóriás készülék. :)
    Amúgy nem dadog ez. Pl. a Chrome is pöccre indul, max az idő picit, amíg az utoljára megnyitott lapot betölti, de az meg netfüggő. Gmail is gyors. A Facebook kliensre picit (2-3 mp talán) várni kell, de az meg egy szar, viszont ha már fut, gyors az is, a Messenger szintén pöccre indul. Kamera sebességével sincs gond, gyorsan indul, gyorsan is ment, bár én a belső tárolóra fotózok, SD kártyán nem tudom, mennyivel lenne lassabb, kártya függő, nekem csak egy régi Class 4-es van benne a zenéknek.

    Én a mai napig elégedett vagyok vele, igazából semmi okom nincs cserélni, egyedül a jobb fotós képességek szólnának másik telefon mellett, de mint mondtam, nappal szerintem nincs baj vele, így amiatt sem váltanék. A 32 GB alapvetően nem kevés, bár abból olyan 22-23 amit ténylegesen tudsz is használni. Programoknak az sem kevés.

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák