Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    válasz Pano #1714 üzenetére

    Eléggé sok telefonom volt már, ezért nehéz a választás. Képbe vagyok a mobil világgal , és pont ezért tudok nehezen dönteni .eddig minden telefon fél évet bírt nálam , mert vagy meg untam a custom romolást,vagy nem volt b20 ,kamera gyengébb volt ,fulessel rosszul szólt stb ,de mindig az aktuális Best buy vonal meg volt. Pont ezért nehéz a választás ,mert jó volna végre olyan telefon ami akkuba is jó,de a kamera is , ota jönnek az updatek , és nem kell mokolni a telefont,mert nem lassú , nem buta a rendszer rajta ,plusz ugye emberi méretű ,b20 van stb .
    Ezért találok magamnak nehezen telefont mert jól ismerem az igenyeimet .
    Ennek jelenleg 2 telefon felel meg.
    Se valamint az a5.
    Ugye se mellett szól
    - erősebb hardver , iOS bejön mert asszony 5st használ
    - ennél fogva hosszú termék ciklus , és az se jelenleg aza szifon amit érdemes még meg venni újonnan és jó árba van .a 4 coll is bejön ,valamint például a kamera . Gyors ,jó képeket készít , az effektek hdr kézre áll .
    Az a5 mellett szól :
    Árban valamivel olcsóbb mint az se ., és méghozzá 2 év garival amíg az se 1.
    - meglepően gyors a hardvere bár gyengébb mint az se.
    - itt is tetszik a felület samsungom még soha nem volt .
    - sok meg vásárolt droid appom van
    - sd bővítés
    - nfc
    -5.2 kijelző ellenére roppant jól kezelhető egy kézzel , és jó rajta gépelni ,csak úgy mint az se esetén .
    - kamera jó,szintén nagyon gyors.
    Jobb az akku idő is , és Grace ux is nagyon jó,sok jó dolgot tud ami nekem tetszik .
    Plusz ugye víz álló, bár az se igaz nem kapta meg a certifikaciot ,de csepp álló az is.
    Ma reggelig az a5 lett a nyerő ,de ismerős mondta ez a kijelzős témát szóval emiatt illetve az ugyan még nagyon jó kis hardver ,de ha 2 évre akarom venni miatt kicsit bizonytalan vagyok még.
    Ja plusz pont az amoled nagyon tetszik ! Szerintem ezek alapján senki se tudna könnyen dönteni .
    Mint írtam tényleg olyan telefon kellene amit nem akarok eladni fél év után mert valami nem jön be .tudom kacifántos vagyok de ez van ha sajnos bele ássa magát valaki a mobil világba .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák