Keresés

Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz Gargouille #263 üzenetére

    Hoztam és loptam az asztalt mert eljártam dolgozni....de mint említettem a 15 éves srácok még azt sem akarják hogy a melóhelyről tudjanak hozni asztalt...mert azt is a szülőktől várnák........tisztelet a kivételnek, de mindenki irodai melóra tervez..."managerek" lesznek...
    céges autó (saját mellé), céges teló (saját mellé)...de a konkrét munka az büdös.
    Én is megfogom a könnyebb végét és ügyeskedek ha tehetem....de szerencsére már "megtehetem" és hagyom a 24-34 éveseket is kibontakozni..... :C :R

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • AxBattler

    félisten

    válasz Gargouille #263 üzenetére

    A való életben én inkább ügyeskedő, "okosba megoldjuk" hozzáállású, a másik elé tolakodó, a másikat szemrebbenés nélkül átb***ó korombelit látok. Ezt mondjuk remekül megtanulták az előző rendszerből.

    Nagyon igaz, az átkos egy csomó mindent átírt az emberekben, mint Kína (hopp, ez eddig nem volt korhatáros), csak enyhébben.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Aktív témák