Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    válasz GEIL #260 üzenetére

    Én 77-es vagyok, és őszintén szólva inkább azt látom, hogy a generációm egy szégyen. Tisztelet a kivételnek. Igen, mindenki - főleg a fórumokon - ultrabecsületes, meg titángerincű és példamutató életet él, a szorgalom mintaképe, keményen megdolgozott mindenért és önállóan érte el amit elért... ühüm, persze. A való életben én inkább ügyeskedő, "okosba megoldjuk" hozzáállású, a másik elé tolakodó, a másikat szemrebbenés nélkül átb***ó korombelit látok. Ezt mondjuk remekül megtanulták az előző rendszerből. A nagy részük a szülőktől, rokonoktól örökölt, vagy feketén összeharácsolt vagyonnal rendelkezik inkább (már akinek van ugye), a munka címszó alatt meg leginkább azt látom, hogy úgy állnak hozzá, hogy más is odaférjen.

    Szóval szerintem hagyjuk már ezt az "Én hoztam az asztalt." dumát, mert ja, te hoztad... haza a gyárból, ahonnan loptad. Tisztelet a kivételnek persze, de többségében én ilyennek látom a generációmat. :)

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Aktív témák