Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathulhu

    addikt

    válasz iMaverick #7 üzenetére

    Egyetertek, en 4-es NC-vel kezdtem, majd 4.5-tel folytattam, de az 5 egy tulcsicsazott hasznalhatatlan valami lett a fancy kepernyovedoivel egyutt.

    VC-t csak azert hasznaltam, mert az rettento kis helyet foglalt, simant felfert egy boot floppyra (4.5 NC mar nem) de iagazan sose szerettem.

    Maig aktivan hasznalom a WC/TC-t, egyszeruen az explorer fapados hozza kepest, csicsas, de munkara tokeletesen alkalmatlan. Legjobb alternativaja linuxon a wine-ban futtatott TC :D

    MC-t meg csak kenyszerusegbol hasznalok linuxon, mivel nincs jobb.

    #15: rettento igaz sajnos. Van olyan kollegam, aki valami trivialis problemaval inkabb vegigkerdez 4 embert, meg var 10 percet a valaszra, ahelyett, hogy ket szot beirna a googleba. Akinek ennyi onallosaga nincs nem is ertem hogy tud elni amugy.

    #18: sok aprosag miatt kenyelmetlennek erzem a hasznalatat, de ami most elore beugrik, hogy nem lehet felkepernyos modba rakni paneleket, azaz fel magassagig a fajlok vannak, fel magassagig pedig a konzol. NC-nel ez alapbeallitas volt, de igy nem latom az epp futtatott program semmilyen uzenetet, allandoan ctrl+o kell. Ha van ra valamilyen megoldas, azt szivesen veszem.

    [ Szerkesztve ]

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Új hozzászólás Aktív témák