Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • He-Nike

    aktív tag

    válasz Alex91 #274 üzenetére

    Tehát nem maradt, csak az előfizetéses megoldás...
    Az RR3-nak szerintem már kicsit gyengécske az a proci...

    [balkey]: így látatlanban is merem állítani, hogy tudnék neked mutatni tartalmakat amik akadoznának a "médialejátszonkon"... De lehet csak az én szemem kényes erre (párom ebből az egészből alig lát valamit, ha nem mondom sosem veszi észre)
    (Hacsak neked nem valami Special Edition van... ami automatikusan tud váltani az fpsek között)
    kis olvasnivaló: [link1] [link2]

    [ Szerkesztve ]

    Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

  • blakey

    titán

    válasz Alex91 #274 üzenetére

    De ha megvetted akkor az megmarad és bármikor telepítheted. Írták, hogy nem lesz, az üzletpolitikájuk érdekes, de mindegy, aki korábban vette és nem akar frissíteni az 5-re az marad a 4-esen. Én megvettem az 5-öst (nem éves díj ellenében) és sokkal jobb, folyamatosabb a lejátszás és ugye már többet tud, ISO támogatás, NFS és felhő támogatás, deinterlace tovább javítva, 1080i-s és 50fps-ses lejátszás tovább javítva, stb.
    a játékok nem az fps miatt akad(hat)nak, ott a kapcsolat, stb is közrejátszik.

    Amúgy egy dolog kimaradt, az ATV4 nem médialejátszó, annak ellenére, hogy egész jól használható arra is, tehát erre így kell tekinteni illetve csak 1080p-t tud, persze van olyan 4K-s videó amit visz, de a megjelenítése FHD.

    (#275) He-Nike
    Akkor van előfizetés ha nem veszed meg az 5-öst hanem 4-esen belül frissítesz, ha külön veszed meg akkor nem éves díja van.

    Én is tudok mutatni olyat ami riceg, de nem az én tv-men, enyém ugyanis "fel tudja dolgozni az anyagokat", 0 röcögés tapasztalható Infuse alatt, MrMC-nél még vannak gondok, de minimális. Kényes vagyok ezekre a dolgokra, nem az ATV4-et használom médialejátszásra, de tegnap a frissítés miatt végig néztem néhány részt 1-2 sorozatból, egyik 25fps volt, másik 23,976, semmi hiba nem volt és fix 60Hz-re van állítva a tv.
    Igen, azt kihagytam, vannak tv-k amik ezt nem tudják kompenzálni csak interpolációval, én BFI-t használok, de ebből ne legyen vita. :)

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák