Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz DS39 #131 üzenetére

    „én kérek elnézést, leírtam a véleményem a cikkhez, az hogy a többi 100 hsz-ben van másnak is ilyen véleménye, vagy ellenvéleménye, attól még szerintem leírhatom a magamét.”

    Te is biztos úgy gondolod, hogy ha elég sokszor elmondunk valamit, akkor az egy idő után igazzá változik, mint a mantrák: „Nyugodt vagyok; nem félek…”


    NathanCullen: „Az EU nem mi vagyunk, mi csak az EU (és annak vezetőinek) egy dróton rángatott bábuja vagyunk. Mi Magyarország vagyunk, akik az EU döntéseibe hangyafingnyit sem szólhatnak bele.”

    Persze ilyet is divat irkálni, mert addig sem kell gondolkodni, amíg köpködünk valakit/valamit, attól még ez sem lesz igaz. Talán nincsen Európai Parlament? Nincsenek benne magyar képviselők? Arról megoszolhatnak a vélemények, hogy mennyire hatékonyan tudnak lobbizni Magyarország érdekeiért (mi választjuk közvetve őket, lehet magunkra mutogatni, ha fáj is…), de ott vannak, és van beleszólásuk. Ahogy neked is van beleszólásod a fórum témájába, annak ellenére, hogy nem te fogod kimondani a végső szót, és esetleg nem fog egyezni a véleményeddel a végső döntés.

    Ennyit szőrmentén a politikáról, mert itt nem kívánatos téma.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

  • #40553216

    törölt tag

    válasz DS39 #131 üzenetére

    Ne sértődj meg. Ha legalább utólag megnézed, és nem zsigerből válaszolsz, akkor legalább a másodikat nem írod le.
    És nem a véleményeddel van baj. Csak azzal, hogy ezt láthatóan teljesen tájékozatlanul fogalmaztad meg. Erre akartam volna utalni.

Új hozzászólás Aktív témák