Új hozzászólás Aktív témák

  • Nokedli999

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kérnék egy kis segítséget.
    Telefont váltanék (huawei P20 lite van most) és nem igazán tudok dönteni a Redmi 9 Pro és a Samsung A51 között.

    Nyilván Samsung kijelzőben sokkal sokkal jobb, a 9 Pro viszont combosabb aksiban és gyorsabban is tölt.

    Van valakinek tapasztalata esetleg mind a kettővel? Nekem Samsung még sosem volt, leginkább Huawei. Cégese tellóm Xiaomi (valami kotvány! Valami 30 pár ezer Ft volt újonnan bő egy éve) Mivel ilyen "gagyi" tellóm van aXiaomitól így a tapasztalatom sem túl jó vele úgymond, viszont barátnőmnek is Xiaomi van, családban is van pár és ismerősi körben is. Ők mind jónak mondanak róla.

    Szolgáltatónál venném előfőzetés megújítás mellé. Az A51 per pillanat 50 000 Ft lenne nekem, a Note 9 Pro 61 000 Ft, szóval kb semmi különbség nincs az árában ami "egyértelműen" elbillentené a mérleget az egyik irányba.

    A legfontosabb talán a kamera lenne, azonbelül is leginkább a fotózás mintsem a videózás azt hiszem.

    Láttam voltak akik írták az A71 is de az per pillanat 91 000 Ft lenne nekem ,annyit meg nem szánok telefonra.

    Bocsi ha kicsit összeszedetlen lett, de veszettül döntésléptelen vagyok :D Annyira "nüansznyi" különbségek vannak, főleg hogy esetemben az áruk is majdnem megegyezik.

Új hozzászólás Aktív témák