Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabolcs22

    tag

    válasz dave_gahan #629 üzenetére

    Örülök ennek,mert teljesítménybe sokkal jobb mint a p2, ráadásul közel azonos használattal is bír annyit. 2-3 év múlva meg az is csere.
    Egyszer már hard reseteltem a p2-őt, de már volt hogy többször újraindult,meg mostanába belassult. Tartalék telefonnak még kiváló,ha a másikkal netán gond lenne,röhögve kíhúzom vele a napot. Csak ugye már bosszantóak a dolgai.
    Open camerát használok, lehet az is meghülyíti,mert a vaku gondol egyet és nem világít/villan. Ha bekapcsolom h világítsak vele, akkor se,csak újraindítás után.
    Remélem majd az nfc-t be tudom állítani,mert mióta van ez a simple,azóta azt használom érintéses fizetéseknél is. Én is egyből kikapcsolom az nfct fizetés után, nehogy vmi szemfüles bandita rácsapjon. Szóval igaz kényelmi szempont de örülnék ha az teljesen működne.
    Akku miatt,meg h kint dolgozok esöbe hóba hidegbe melegbe,ezért néztem strapa telefont és bár hiába írnak róla többnyire jót,azért pont azok a rosszak amiket írnak róla, eltántorít h olyat vegyek. Meg persze a garanciáztatás sem egyszerű azokkal. Inkább akkor kisebb akkus,jobban optimalizált telefon,minthogy szenvedjek a szarokkal.

    Szabolcs

Új hozzászólás Aktív témák