Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    Én tipikus csendes tag vagyok :D
    Néha befigyelek ide, néha nem. Láttam, hogy néhány emberkének nem fekszik a MIUI 12. Tényleg nem értem mi a bajotok vele, nekem minden jó csak amikor elkezdek egy telefon hívást akkor nem jelenik meg a in-call UI XD Semmi baja ennek !

    Najó bevallom... Ez nem a ROM hibája, hanem az enyém. Egyszer "kizártam" magamat PIN kóddal a telefonból és akkor kicsit kísérleteztem, hogy hogyan tudom kiiktatni azt, hogy kérdezzen PIN kódot a TWRPből és hát jó néhány "telefon service"t kitöröltem a rendszerből (csak átneveztem a fájlt és így "nem volt fent") és betudtam jutni a telefonba :D - Hiába állítottam vissza utána mindent a régibe - azaz raktam vissza az ideiglenese törölt appokat - nem jelenik meg az in call ui... XD
    Szal most megy a reinstall.

    Tanulság !? Ne legyél lusta hajnalba felkelni az ágyból és előszedni a rég elfeledett PIN kód kártyádat, hacsak nem szeretsz trükközni XD De akkor vállald a kockázatot.

    Gondoltam kicsit feldobom a napotokat a vicces történetemmel :)

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák