Új hozzászólás Aktív témák

  • DuplaZso

    aktív tag

    Szervusztok !

    Mond itt - és millió egyéb helyen is - sokatok saját, és ismerősök tapasztalatai alapján csomó jót/rosszat az üzletről. Természetesen megértem én (teljesen komolyan) mindenki búját-baját, ám egyet ne felejtsünk el ! Színesítette a hazai piacot ez az (egykori) üzlet(lánc), és ebből, valamint méretéből, ismertségéből, "nagyságából" kifolyólag az általános piaci árakra is nyilván jótékony hatással volt. Bár én igen rég vásároltam náluk, és akkoriban is inkább csak be-ill körülnéztem ott, de valahol a lelkem mélyén sajnálom, hogy - valószínűsíthetően - idővel megszűnnek. Sok juzernek voltak ők mentsvára, ha hardvert "kellett" venni, elég széles volt a termékpalettájuk. Jómagam is - igaz, hogy a leértékelt cuccok közül, ám gyakorlatilag hibátlan volt az áru - vásároltam olyan terméket, amelyre igencsak fájt már a fogam, és az aktuális piaci kínálatot figyelembe véve brutálisan jó áron juthattam hozzá.
    Félreértés ne essék ! Azon - sajnos valószínűleg - kisebbség közé tartozom, akik a teljes fizetésük után fizetk az adót, ezáltal mélységesen elítélem az ilyen adócsaló, az államot és ezáltal _mindenkit_ hülyének néző, gerinctelen csőcseléket ! Tehát ők maguk bőven megérdemlik, hogy alaposan meg legyenek ezért ruházva, sőt olyan vagyonelkobzást foganatosítanék az érintetteknél, hogy egy életre nemcsak hogy megemlegessék, de a továbbt is végzetesen elintézze a kirótt büntetés !
    Tisztában vagyok azzal, hogy található némi logikailag levezethető ellentmondás abban, amit összefüggésében írtam.
    Alapvetően a tulajdonosok mentalitásával, hozzáállásával volt itt a probléma, nem mással. Én így látom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák