Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz XuChi #106 üzenetére

    Itt egyedüli PC userként van most 5 gép (négy asztali meg egy noti), egy hatodik darabokban. Meg egy rakat egyéb vas, de az most irreleváns - hacsak nem tudok Win 98-cal is rácsatlakozni a hálóra. : >

    Igaz, TV-ből kettő van, de a sajátom TV adást még soha nem látott és az elmúlt bő 5 évben ha 1000 órát ment, szerintem sokat mondtam - a mobiltelefonom meg Symbian ^3-as, szóval azon úgysem nézek semmit.

    Lehet, hogy az lesz a végén belőle, hogy a cakk-pakk 40 wattos, Sandy Pentium/HD 7470 alapú HP gépet megcsinálom médiaszervernek, aztán jónapot. Az SSD mellé beleteszek egy böszme nagy vinyót (esetleg külső rackkel), rádugom a TV-t, wireless perifériák, aztán csak akkor kapcsolom be, ha filmezni akarok vagy valami tartalmat hosztolok pl. a LAN partik alkalmával.

    Az a baj, hogy temérdek mennyiségű pénzt el lehetne szórni ilyen dolgokra, de most, hogy eljutottam arra a pontra, hogy az itthoni irodámat végre érdemben berendezném (és szembesültem az asztalok (amiből legalább kettő kell)/minőségi forgószékek/ággyá alakítható diványok újonani árképzésével - és akkor az otthonosságot megteremtő dekoráció még sehol), megint egyre távolabbinak érzem a házi médiaháló igényes kiépítésének látképét. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák