Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz .bableWes #8 üzenetére

    inkább ne legyen olyan, mint az avp ;] szörnyen szétb@sztak azzal a 2 filmmel mindent... komolyan majdnem sírtam rajtuk... tojtak mindenre magasról, ami jellemezte a régi alien filmeket... idióta ellentmondásokkal lett tele meg csomó klisét is belenyomtak... ami nagyon felidegelt az avp1-ben: a régi alien filmekben kellett több óra/nap ahhoz, hogy kikeljenek a páciensekből a dögök... a 3. részben mutatták be leginkább, hogy táplálék kell a növekedésükhöz... az új filmben meg azonnal kikeltek és már szép nagyok is voltak :W mellé predator-ember barátság is kialakult, stb... nem utolsó sorban pedig jött 1 alien és lezúzott 2 predatort a 3-ból, majd a 3. társuk megszaggatta az alieneket rendesen :( ja, azért, hogy valami köze is legyen a régi részekhez: bishop-ot is berakták és adtak egy weyland nevet neki, hogy valami köze is legyen az egésznek a weyland-yutani-hoz :( katasztrófa...

    az avp2 meg? az überel alulról mindent... csináltak az avp-ből egy zs-kategóriás amcsi horrorszerűséget tinikkel meg kisvárossal... kabaré... ott az verte ki a biztosítékot, hogy jött a mindenféle különleges alakulat és reflexből telef*sták a gatyájukat, lőttek 1000felé és azonnal kihaltak... DE a kisvárosba pihenni érkezett katona csajszi kirámolta a fegyvereket a sarki vegyesboltból és azokkal szétszedett minden idegen életformát :( arról meg ne is beszéljünk, hogy a film 90%-a totál sötét... a film végén meg, hogy legyen kapocs: mutattak egy nőt, akinek "véletlenül" a yutani nevet adták...

    ennél a 2 filmnél majdcsak jobb lesz az új predator film :K az elmúlt fél évben 2szer csaptam alien-maratont: mind a 4rész egymás után :B (de szerintem lesz még ilyen jópárszor... nagy kedvenceim... szerintem minden részt legalább 4-5ször láttam... a 2. részt pedig vagy 10-szer)

    #9: a kémkölykök után én kicsit azért félek rodriguez nevétől :B ...de bizakodok...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák