Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gombasm

    aktív tag

    válasz HUNited #4979 üzenetére

    "Nekem egy rom csere 8-10 órányi testreszabást és beállítgatást jelent..." :Y

    Én annyira gyakorlott vagyok, hogy max. egy óra alatt megvan minden. :K
    Alkalmazások visszajönnek mentésből, híváslitsa+sms -ek egy külön appal visszaállítva, jelszavaim mind a firefox felhőjében mentve. Mondjuk nem használok túl sok alkalmazást, ezért relatív gyorsan megvan minden.

    Egyetlen szopás a Samsung órám újrarakása (már ami nem jön vissza mentésből), de az is egyre rutinosabban megyeget már... (Mennyivel egyszerűbb a Garmin /az is van/, ott csak párosítani kell.)

    Persze nem mindenki szereti az újratelepítést, én sem mindig élvezem, de kipróbálni dolgokat sokkal jobban érdekel, minthogy kihagyjam. Amúgy érdekelne egy olyan custom rom (lehetőleg pixel portból, alap android), aminek jó a fogyasztása. Tudsz esetleg ilyet?

    Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz HUNited #4979 üzenetére

    Én swift backuppal lementek mindent, így is eltelik egy időbe mert a teljes belső tárhelyet felmásolom gépre, majd vissza telóra romcsere után, de legalább közben tudok mást csinálni. Ha új rendszer fent és belső tárhelyet visszamásoltam akkor swiftbackup restore, és kb 10 perc míg visszarakom a használt Magisk moduljaimat. Talán még 10 perc míg az android beállításokon végigmegyek ahogy szeretném hogy legyen.

    Nem mondom hogy nem macerás a titkosítás megtartásával, de én megtaláltam a számomra kedvező romot úgyhogy nem szoktam váltogatni nagyon, csak frissítgetek, az meg mehet úgy ahogy van. Most kipróbáltam a MIUI 14-et és hajam tépem tőle, annyira sok apró idegesítő dolog van vele hogy megőrülök, megyek is vissza a jól bevált HOS-ra :)) Olyanok zavarnak benne, mint pl a clipboard permission miatti katyvasz, sokszor úgy sem működik a copy-paste alkalmazások között hogy megvan mindenkinek rá az engedélye. Vagy ha olyan értesítés jön, aminek van benne gombja akkor sokszor nem érzékeli hogy rányomok, ilyesmik. Apróságok, de amikor pont kellene hogy működjenek, akkor nem teszik a dolgukat.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák