Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Vodike #4143 üzenetére

    A gond ott van, hogy azt hiszi, hogy úgy kéne működnie ahogy azt hiszi. De nem úgy működik, tehát szar. Ez is egy megközelítés :D Elsőnek én is néztem bután hogy akkor most hogy kéne ez a sorozatokat meg társait felismerje, aztán meglett a knowhow.

    Ha egy bármilyen dlna szolgáltatást nyújtó izét nézel azok kb így csinálják ahogy ő elvárná. Más kérdés, hogy ott ömlesztve kapná meg amit akar, pont ahogy a letöltés összedobálja. Az emby, a ds video meg hasonló kategóriában semmi sem szereit a behányt anyagokat egy mappába 0 rendszerezéssel, de ha nem kell nem kell erőltetni :D

  • Delfi

    tag

    válasz Vodike #4143 üzenetére

    Azért ugye nem gondolod komolyan, hogy az a normális, hogy nem a program dolgozza fel az adatokat, hanem én alakítom olyanra, hogy szeresse?
    Főleg egy ilyen témában, ahol 220000 féle helyről érkezik, cseppet sem szabványos fájlformában.

    Érdekes módon a Calibre nevű könyvtárprogram megoldja ezt a problémát. Igaz ő nem varázsol, hanem beadod neki a fájlt - ami _bármilyen nevű lehet_ és ő szépen elteszi egy olyan mappába, ami a fájlnévből adódik. Ha nem adok neki szerzőt, akkor beteszi egy "ismeretlen" mappába, de ha kitöltöm azt a részt, akkor áthelyezi oda.
    Én ékezettel írok bele(természetesen nem magyar a program), ő szépen lekezeli, de van annyi esze az írójának, hogy a mappákban már angol kódkészlettel tárolja le.
    Mindezt úgy, hogy ingyen írja egyetlen srác. Nem nagyságos pénzt ide plex úr. :)

    Az, hogy nem képes pár hasonlóan kezdődő könyvtárnevet feldolgozni, az több mint szánalmas. Márpedig nem tud, pedig egy progmatos középiskolás is megoldaná ezt a kihívást. :)

Új hozzászólás Aktív témák